Türkçe
  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:20 09:00 Matematik Beden Eğt Görsel San Müzik Biyoloji Tarih Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
 09:20 10:00 Matematik Beden Eğt Görsel San Müzik Biyoloji Tarih İngilizce
 10:10 10:50 Seç Bilim Uygulamaları İngilizce Seç Bilgi Kuramı Almanca Fizik
 11:00 11:40 Seç Bilim Uygulamaları İngilizce Seç Bilim Uygulamaları Almanca Biyoloji
 13:00 13:40 Kimya Matematik Rehberlik ve Yönlendirme Seç Matematik Uygulamaları Coğrafya
 13:50 14:30 Türk Dili ve Edebiyatı Matematik Türk Dili ve Edebiyatı Seç Matematik Uygulamaları Seç Bilgi Kuramı
 14:40 15:20 Türk Dili ve Edebiyatı Türk Dili ve Edebiyatı Seç Osmanlı Türkçesi Kimya Matematik
 15:30 16:10 Coğrafya Türk Dili ve Edebiyatı Seç Osmanlı Türkçesi Fizik Matematik
 16:30 17:10 ----- ----- ----- ----- -----
 17:20 18:00[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 5 İrem Nur SAYIN
2 9 Abdulsamet ESKİYAYLA
3 15 Burcu DİLGİOĞLU
4 20 Semanur ÇORALOĞLU
5 24 Mustafa BÜYÜKACAR
6 29 Doğukan ÇATAL
7 33 Zeynep Eslem EKCAN
8 42 Hakan PAKSOY
9 46 Hacer KIRIŞOĞLU
10 50 Alparslan BAKIR
11 55 Emre YESİR
12 59 Pınar ÇAY
13 63 Samet EMİRMUSTAFAOĞLU
14 67 Hakan UYĞUN
15 71 Abbas ÖZGE
16 80 Nurgül Zeynep AKTAŞ
17 82 Sude GÜRLÜK
18 86 Elif Serra ÇIRAKOĞLU
19 90 Buket TEPEKESİCİ
20 91 Vahit ERTEN
21 93 Osman KÜÇÜK
22 95 Ömer KÜSMENOĞLU
23 99 Esra YANÇÜRÜKOĞLU
24 103 Mehmet ORUÇ
25 111 Betül Rabia YÖRECİ
26 119 Lütfi Muhammet YILDIZ
Öğretmen Adı Ders
MİTAT KARASLAN Fizik
Beden Eğt Görsel San Müzik
AHMET ÖKTEN Beden Eğt Görsel San Müzik
EMİNE GÜNEY Coğrafya
M.NECİP ALIŞKAN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
İSMAİL OTLU Kimya
SEVCAN GENÇ GEBEŞOĞLU İkinci Yabancı Dil
ÖMER ŞEVKİ CİVLEZ Matematik
AYŞE BİLİR AKDOĞAN Birinci Yabancı Dil
MEHPARE KORKUT Türk Dili ve Edebiyatı
MURAT UYAR Seç Osmanlı Türkçesi
SEVİLAY GÜN Rehberlik ve Yönlendirme
M.METİN DÖĞÜCÜ Seç Bilgi Kuramı
M.METİN DÖĞÜCÜ Seç Bilgi Kuramı
18/12/2017 Gün Ortalama:300  Bugün 58 Ziyaret var  Sitede 4 kişi var  IP:107.20.115.174