Türkçe
  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:20 09:00 Seç Bilim Uygulamaları Seç Matematik Uygulamaları İngilizce Beden Eğt Görsel San Müzik Seç Bilgi Kuramı
 09:20 10:00 Seç Bilim Uygulamaları Seç Matematik Uygulamaları İngilizce Beden Eğt Görsel San Müzik Biyoloji
 10:10 10:50 Matematik Coğrafya Matematik Kimya Biyoloji
 11:00 11:40 Matematik Coğrafya Matematik Kimya Seç Osmanlı Türkçesi
 13:00 13:40 Almanca Tarih Rehberlik ve Yönlendirme Matematik Seç Osmanlı Türkçesi
 13:50 14:30 Almanca Tarih Türk Dili ve Edebiyatı Matematik İngilizce
 14:40 15:20 Seç Bilgi Kuramı Türk Dili ve Edebiyatı Seç Bilim Uygulamaları Türk Dili ve Edebiyatı Fizik
 15:30 16:10 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Türk Dili ve Edebiyatı Biyoloji Türk Dili ve Edebiyatı Fizik
 16:30 17:10 ----- ----- ----- ----- -----
 17:20 18:00[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 3 Emine Beyza GÜMÜŞ
2 13 Behiye Melda AKTAŞ
3 17 Seher KUMRU
4 22 Oğuz Kaan ÇAKIROĞLU
5 27 Aliye ŞENEL
6 32 Hüseyin DOĞUKAN ADA
7 35 Merve Betül AYAN
8 36 Oğuzhan ÇERÇİALİOĞLU
9 40 Kaan YILMAZER
10 44 Nesibe Betül ERTÜRK
11 48 Kevser ÜNSAL
12 52 Kübra ŞEN
13 57 Semanur BALTACI
14 61 Sinem Merve GÖKTAŞ
15 69 Meltem ÇAPRAZ
16 73 Evin AKICI
17 75 Ayşenur SAĞLAM
18 76 Rabia Nur TEK
19 77 Ruşan Yusuf SARAN
20 84 Zeynep ASLAN
21 89 Merve Yaren CİCİOĞLU
22 94 Esin ÇOLAK
23 97 Kenan DURSUN
24 105 Volkan Arda AKDOĞAN
25 108 Yağmur ÜNAL
26 109 Mert AKCA
27 112 İrem DERİNÖZ
28 114 Muhammet ÖZ
29 117 Bilge HATIRLI
Öğretmen Adı Ders
Beden Eğt Görsel San Müzik
AHMET ÖKTEN Beden Eğt Görsel San Müzik
EMİNE GÜNEY Coğrafya
M.NECİP ALIŞKAN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
HÜSEYİN SÜMER Tarih
İSMAİL OTLU Kimya
MİTAT KARASLAN Fizik
SEVCAN GENÇ GEBEŞOĞLU İkinci Yabancı Dil
ÖMER ŞEVKİ CİVLEZ Matematik
MURAT ÇALIK Birinci Yabancı Dil
MURAT UYAR Türk Dili ve Edebiyatı
AHMET BÜYÜKDEĞERLİ Rehberlik ve Yönlendirme
HÜSEYİN SÜMER Seç Osmanlı Türkçesi
M.METİN DÖĞÜCÜ Seç Bilgi Kuramı
18/10/2017 Gün Ortalama:412  Bugün 104 Ziyaret var  Sitede 3 kişi var  IP:54.80.209.254