Türkçe


  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:20 09:00 Beden Eğitimi İngilizce Türk Dili ve Edebiyatı Tarih İkinci Yabancı Dil
 09:20 10:00 Beden Eğitimi İngilizce Biyoloji Tarih İkinci Yabancı Dil
 10:10 10:50 Görsel Sanatlar Fizik Biyoloji Türk Dili ve Edebiyatı Felsefe
 11:00 11:40 Seç Bilim Uygulamaları Fizik Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Türk Dili ve Edebiyatı Felsefe
 13:00 13:40 Coğrafya Matematik Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Seç Bilim Uygulamaları Türk Dili ve Edebiyatı
 13:50 14:30 Coğrafya Matematik İngilizce Görsel Sanatlar Türk Dili ve Edebiyatı
 14:40 15:20 Kimya Bilgisayar Bilimi İngilizce Matematik Matematik
 15:30 16:10 Kimya Bilgisayar Bilimi Seç Bilim Uygulamaları Matematik Matematik
 16:30 17:10 ----- ----- ----- ----- -----
 17:20 18:00[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 107 Sümeyye CEBECİ
2 118 MEHMET FATİH TUNÇ
3 124 ESRANUR ŞAHANOĞLU
4 125 NURGÜL GİDER
5 126 EMİRCAN YANAR
6 127 ŞAMİL FURKAN GÖZEL
7 131 AHMET KUTAY EKER
8 134 BAHAR İRGİN
9 135 EDANUR TEKCE
10 140 VOLKAN GÖRGÜ
11 141 RAMAZAN ÇAMDİBİ
12 143 ALEYNA TOKER
13 144 RABİA ÖZBEK
14 145 ABDÜLAZİZ KOCABAŞ
15 146 Duygu ÇOŞKUNLU
16 148 TEMEL UÇAK
17 149 FURKAN GÖK
18 152 BERAT TURHAN
19 158 DAMLA ORUÇ
20 166 SENA NUR TÜRKOĞLU
21 181 Beyzanur TUNAMIŞ
22 187 Hamza ÇİLİNGİR
23 189 Osman Furkan ÖZİPEK
24 193 Feride Elif AKGÜL
25 194 Nazlınur MUTLU
26 197 HİLAL ÇELEN
27 198 Melek ÇARLIOĞLU
28 205 Aslınur ERDOĞAN
29 208 Mürüvvet TAN
Öğretmen Adı Ders
EMİNE GÜNEY Coğrafya
HÜSEYİN SÜMER Tarih
İSMAİL OTLU Kimya
M.NECİP ALIŞKAN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
İBRAHİM KARACAN Beden Eğitimi ve Spor
AYDAN ÇALIK Matematik
MEHPARE KORKUT Türk Dili ve Edebiyatı
İLKER ERSİN BÖYÜKBAŞ Fizik
AYLA ÖZKAN Biyoloji
M.METİN DÖĞÜCÜ Felsefe
SEVCAN GENÇ GEBEŞOĞLU İkinci Yabancı Dil
ZUHAL CALAYOĞLU Bilgisayar Bilimi
AHMET ÖKTEN Görsel Sanatlar
AYLA ÖZKAN Seç Bilim Uygulamaları
MURAT ÇALIK İngilizce
26/05/2019 Gün Ortalama:233  Bugün 50 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:34.204.0.181