Türkçe
  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
 08:20 09:00 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi İkinci Yabancı Dil Bilgisayar Bilimi Beden Eğitimi Matematik
 09:20 10:00 Biyoloji İkinci Yabancı Dil Bilgisayar Bilimi Beden Eğitimi Matematik
 10:10 10:50 Biyoloji Kimya Fizik Görsel Sanatlar İngilizce
 11:00 11:40 Seç Bilim Uygulamaları Kimya Fizik Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi İngilizce
 13:00 13:40 İngilizce Tarih Matematik Seç Bilim Uygulamaları Türk Dili ve Edebiyatı
 13:50 14:30 İngilizce Tarih Matematik Türk Dili ve Edebiyatı Türk Dili ve Edebiyatı
 14:40 15:20 Felsefe Türk Dili ve Edebiyatı Görsel Sanatlar Matematik Coğrafya
 15:30 16:10 Felsefe Türk Dili ve Edebiyatı Seç Bilim Uygulamaları Matematik Coğrafya
 16:30 17:10 ----- ----- ----- ----- -----
 17:20 18:00[] ----- ----- ----- ----- -----

S.N. Okul no Öğrencinin Adı Soyadı
1 122 Muhammed ÜNAL
2 129 Sıla DAĞLI
3 130 Gamze ARSLAN
4 132 Zeynep ÇATALCA
5 133 Kardelen MERT
6 136 Zeynep KARAMEHMETOĞLU
7 138 Alper SALCI
8 150 Belinay İNMEZ
9 153 Muhammet Mete YILMAZ
10 154 Ferit HARE
11 156 Muhammed Emin KÜÇÜK
12 157 Hanife ÇOLAK
13 162 Irmak İŞCEN
14 164 Emirhan BİLGİÇ
15 168 Hatice Nisa ÜNAL
16 171 Ömer Faruk ÇÜRÜK
17 172 Melike ŞARE
18 174 Ece Aslı İPOĞLU
19 176 Emircan SÜZÜK
20 178 Beyza Nur ÖZDEMİR
21 179 Gamze KORKMAZ
22 180 Murat ADATEPE
23 183 Hasan İLKYAZ
24 185 Şevval CORCOR
25 190 Emine KARAÇAM
26 195 Aslı Zehra TAŞ
27 200 Ahmet GÖKÇE
28 201 Bilge KAYA
29 207 Mehmet Onur ŞANLI
30 210 Arafat ÇOBAN
Öğretmen Adı Ders
EMİNE GÜNEY Coğrafya
HÜSEYİN SÜMER Tarih
M.NECİP ALIŞKAN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
AHMET ÖKTEN Görsel Sanatlar
VEYSEL GÖKDEMİR Türk Dili ve Edebiyatı
SEVİLAY GÜN Matematik
İBRAHİM KARACAN Beden Eğitimi ve Spor
MEHMET GÖÇEK Kimya
AYLA ÖZKAN Biyoloji
M.METİN DÖĞÜCÜ Felsefe
SEVCAN GENÇ GEBEŞOĞLU İkinci Yabancı Dil
ZUHAL CALAYOĞLU Bilgisayar Bilimi
İSMAİL OTLU Seç Bilim Uygulamaları
HÜLYA KARACA Fizik
AYŞE BİLİR AKDOĞAN İngilizce
21/01/2019 Gün Ortalama:337  Bugün 88 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:107.21.16.70